Föremål som liknar litografi signerad
5305 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 13 maj 2024
7416 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 600
Sold den 13 maj 2024
7439 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 1000
Sold den 13 maj 2024
7146 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 600
Sold den 13 maj 2024
7221 Litografisk af..
Sold: SEK 3400
Sold den 13 maj 2024
7426 LITOGRAPH
Sold: SEK 350
Sold den 13 maj 2024
7222 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 13 maj 2024
2083 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 13 maj 2024
7415 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 1000
Sold den 13 maj 2024